Dne 29.3. se v MŠ opět uskutečnila Noc s Andersenem, které se mohly zúčastnit předškolní děti. Přespání ve školce se tentokrát neslo v duchu pohádky Ferda Mravenec. Děti se ihned po příchodu do MŠ seznámily s Ferdou. Po krátké rozcvičce se pustily do výroby obřího mraveniště, hledání vajíček, stavění a prolézání mravenčích chodeb. Ve třídě si každé z dětí vyrobilo svého mravenečka, šátek a tykadla. Po vlastnoručně vyrobené večeři si odpočinuly u pohádky s Ferdou Mravencem a poté se vydaly do břízek hledat kamarádku Berušku. Když se vrátily do třídy, zahrály paní učitelky dětem divadlo O polámaném mravenečkovi. Poté už stačilo jen vyčistit zoubky, převléct se do pyžamka, vyslechnout pohádku a jít spát. Po sladké snídani začalo naše dobrodružství končit a děti se pomalu odebíraly domů. Snad šťastné a spokojené a plné nočních zážitků.