Školní rok 2020/2021


Karneval

Masopust s karnevalem patří k měsíci únoru, a tak i ve školní družině nemůže chybět. Vybíráme nejlepší masky, které odměníme věcnými cenami. Poté si zahrajeme soutěže a zatančíme za sladkou odměnu.

Cesta ke krmelci

Letos nám po cestě ke krmelci sněžilo a mi mohli sledovat stopy zvířátek. Zvířátkům jsme nadělili do krmelce jablíčka, mrkev, seno a zrní. Dobrý pocit, že se pomohlo zvířátkům, nás hřál na zpáteční cestě.

Miss ŠD

Každým rokem v měsíci lednu pořádáme ve ŠD soutěž „Miss a Missák ŠD”.

Děti mají 5 disciplín na bodování: šití, přehlídka šatů s hudbou, tvoření účesů (dívky) nebo stavebnice (chlapci), volná disciplína – ukázka co umíme nejlépe a přírodovědný kvíz. Nejvíce bodů nasbírala v dívkách Eliška Rakvicová a v chlapcích zvítězil Nicolas Stöhr. Gratulujeme.

 

Stolní hry

V měsíci říjnu jsme započali hrát stolní hry Berušky a v prosinci se dokončila hra Dáma.

Někteří kamarádi hry neznali, tak jsme dostali úkol je s hrami seznámit. V soutěžích se všichni snažili a tři nejlepší hráči byli odměněni věcnou cenou. Gratulujeme.

Čertovský rej

Dne  4. 12. jsme v družině uvítali Anděle, čerty a Mikuláše, který nám po básničce nadělil balíček sladkostí. Čerti s námi soutěžili a tancovali na diskotéce.

Hodně jsme se nasmáli a zůstali jsme přáteli.

 

Vítáme Vás v naší školní družině v novém školním roce

Máme určená pravidla, kterými se budeme rádi řídit.

Máme nové kamarády.

Máme nové prostředí, ve kterém se budeme cítit bezpečně.