Ve čtvrtek 31. 1. proběhlo školní kolo recitační soutěže. Přihlášeno  bylo 25 mladých recitátorů ve dvou soutěžních kategoriích. V první kategorii soutěžili žáci 1., 2. a 3. třídy. Nejmladší prvňáčci, kteří si vůbec poprvé vyzkoušeli, jaké je to vystupovat před zvědavým obecenstvem, se zhostili svého úkolu bez výrazné trémy a podali skvělé výkony. Obzvlášť velký potlesk od všech dětí si vysloužil Vojtěch Maláník s básní, kterou mu složil tatínek. Druhá soutěžní kategorie, složená z recitátorů ze 4. a 5. tříd, byla okořeněna hereckým vystoupením Matyáše Bělohoubka.

Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži, poděkování patří také paní Šimčíkové a dětem z Hudebního kurzu za krásné kulturní vystoupení.

Výsledky školního kola recitační soutěže:

První kategorie: 1.-3. třída

1. Zora Procházková