Prezentace prací projektu Absolvent

Ve čtvrtek 19. 5. prezentovalo “7 statečných” z naší třídy své absolventské práce před veřejností. Potěšující byla účast pana starosty Jana Vlašice a paní místostarostky Marty Otáhalové. Všichni prezentující podali velmi kvalitní výkony, které byly odměněny potleskem a malou sladkostí.

Hodnocení jídelníčku

V rámci projektu “Týden zdraví” hodnotili žáci únorový jídelníček. Každou polévku i hlavní jídlo oznámkovali jako ve škole. Výsledek hodnocení naleznete ZDE.

Kroužek vaření

Naši deváťáci mají rádi dobré jídlo. A největší radost jim udělá, když si ho i sami vytvoří v kroužku vaření.

Legiovlak

Dne 24. listopadu jsme se zúčastnili exkurze věrné repliky Legiovlaku, který stál v areálu firmy Fosfa v Břeclavi. Dozvěděli sjme se mnoho zajímavých informací, o kterých se v učebnicích nedočteme.

Den jazyků

Ve čtvrtek 24. září proběhl na naší škole projektový den Evropský den jazyků. Žáci z celé školy byli rozděleni do deseti skupin, z nichž každá nahlédla do některé „části“ Velké Británie – výtvarné, hudební, historické, sportovní, módní, kuchařské, architektonické atd. Jednotlivé skupiny se pak navzájem navštěvovaly a vyměňovaly si své poznatky. A tak jsme si mohli ochutnat, poslechnout či jen obdivovat Anglii.