Výstava

Recitační soutěž

Fit testy

Beseda se spisovatelkou

 


Planetárium Brno

Těsně před vánočními prázdninami jsme jeli do planetária v Brně. Zhlédli jme pořad Země v pohybu. Nejvíc se nám líbila hvězdná obloha, vyhledávali jsme souhvězdí a pojmenovávali nejjasnější objekty na obloze. 

 


Halloween

Po podzimních prázdninách jsme oslavili Halloween nejen oblečením a líčením, ale také vypracováním zábavných pracovních listů do matematiky, českého a anglického jazyka. 


Dopravní výchova

V pátek 2. 11. nás navštívili zástupci městské policie z Hodonína. Probrali jsme s nimi dopravní značky, dopravní předpisy a vyplnili test. V úterý 6. 11. jsme jeli na dopravní hřiště do Hodonína. Tady jsme si ověřili naše znalosti a zručnost během jízd na kole. Nejlepší z nás dostali drobné dárky. Už se těšíme na pokračování na jaře.

 


Z tej našej zahrádky

V pondělí 17. 10 jsme navštívili stejně jako minulé roky výstavu Z tej našej zahrádky. Obdivovali jsme výpěstky zahrádkářů, ochutnali mošt.