Školní rok 2022/2023

Planetárium Brno

V úterý 17. 1. 2023 navštívili žáci 7. třídy Hvězdárnu a planetárium v Brně. Program byl rozdělený do dvou částí, v první se dozvěděli zajímavé informace k základním zimním souhvězdím, které můžou pozorovat u nás na zimní obloze. V druhé části následoval program s názvem Hvězdný cirkus, který popisoval průběh vzniku vesmíru a prvních hvězd.

Turnaje ve futsalu

V pátek 16. 12. 2022 se vybraní žáci druhého stupně zúčastnili tradičního Vánočního turnaje ve futsalu. V nabité konkurenci, zejména domácích týmů, si naši žáci vedli velmi dobře a obsadili výborné třetí místo. V posledním utkání proti Tvrdonicím dokonce bojovali o druhé místo, o které přišli tři vteřiny před koncem.

Halloween

Výchovný koncert

Ve středu 20. 10. 2022 se žáci zúčastnili koncertu jazzové skupiny theKUHtrio. Během koncertu se žáci dozvěděli spoustu zajímavostí o vzniku, historii a vývoji tohoto hudebního žánru. Někteří žáci si také během koncertu zatančili nebo vyzkoušeli hru na hudební nástroje.

Dopravní výchova

Během dopravní výchovy si žáci 7. třídy vyzkoušeli testové otázky z oblasti dopravy, dozvěděli se také důležité informace o první pomoci. Na závěr si na kolech vyzkoušeli projetí připravené trasy.

Vítejte v novém školním roce.