Brloh je zábavná týmová soutěž určena žákům základních škol a nižších gymnázií. Obsahuje mnoho logických her a úkolů. Podporuje ji a zaštiťuje Přírodovědecká fakulta Masarykovy univerzity v Brně a její Ústav matematiky a statistiky. Z naší školy se jí zúčastnily dva žákovské týmy. V průběhu tří týdnů museli žáci zvládnout tři semifinálová kola a nasbírat minimálně dvacet bodů za úspěšně vyřešené úlohy. Během soutěže naši žáci měřili své síly s dalšími 517 registrovanými týmy z Česka a Slovenska. V celkovém pořadí základních škol Jihomoravského kraje naše dva týmy obsadily 1. a 2. místo. Tým Hogwarts ve složení R. Zikmundová, T. a L. Kalábkovy a L. Březinová obsadil 1. místo a tým Houby ve složení E. Bohunská a V. Bohunský obsadil 2. místo.

Pořadí našich dvou týmů:

517 registrovaných týmů základních škol a víceletých gymnázií – 37. a 45. místo

303 registrovaných týmů základních škol – 11. a 12. místo

77 registrovaných týmů základních škol a víceletých gymnázií Jihomoravského kraje – 7. a 10. místo

Základní školy Jihomoravského kraje – 1. a 2. místo