Dýňové pondělí proběhlo dle plánu v pondělí 14. září. Od rána se hlavní vchod školy pomalu plnil krásnými strašáky a dýňovými dekoracemi. I když nám tentokrát počasí příliš nepřálo, večer se před školou sešla asi stovka dětí a rodičů, kteří přišli svého strašáka rozsvítit či podpořit ostatní kamarády. Při večerním zapalování proběhlo tradičně také první hlasování. Svůj hlas mohl dát každý, kdo ten večer přišel. Druhý den hlasovali všichni žáci školy, děti z MŠ, učitelé a zaměstnanci i školy. Po sečtení všech hlasů došlo na vyhlašování vítězů.

1. místo – Zuzana Salajková (VIII. třída) – dýně “Mravenec”  a Veronika Iršová (VIII. třída) – dýně ” Mravenec

2. místo – Eliška Glombíčková (IX. třída) – dýně “Rodinka” – Ladislava Kalábková (IX. třída) – dýně “Rodinka” – Tereza Kalábková (IX. třída) – dýně “Rodinka” – Rebeka Zikmundová (IX. třída) – dýně “Rodinka” – Filip Nosál (IX. třída) – dýně “Rodinka” – Milan Zachara (IX. třída) – dýně “Rodinka” – Jan Kašík (IX. třída) – dýně “Rodinka” – Jan Maděryč (IX. třída) – dýně “Rodinka

3. místo – David Lekavý (II. třída) – dýně ” Mimoni